10 мільйонів та тролейбус: подробиці з’єднання франківських бульварів

Вартість робіт по з’єднанню Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську становитиме близько 10 мільйонів гривень, проте ця сума може зрости.

Про це “Галицькому Кореспонденту” повідомили в Івано-Франківській міській раді.

Договір підряду №12-15 від 19.05.2015 року було укладено між управлінням капітального будівництва та ТзОВ “Івано-Франківськавтодор”. Договірна ціна робіт склала 9 мільйонів 978 тисяч гривень. Втім, остаточна вартість проекту стане відомою після коригування. А оскільки за три роки ціни на будматеріали, паливо та інше суттєво зросли, то, очевидно, ця вартість зросте.

“Викуплені майже усі будинки, земельні ділянки, які лежать на шляху проектної дороги, окрім однієї квартири. Вчиняються дії щодо виконання судового рішення про примусове відчуження з мотивів суспільної небезпеки приміщення павільйону, розташованого на лінії майбутньої дороги. Спротиву власників МАФів немає”, – розповів Микола Вітенко, перший заступник міського голови Івано-Франківська.

Ця ділянка вулиці проектується як магістраль загальноміського значення і має на меті забезпечити інтенсивність руху в межах 700-1000 одиниць автотранспорту за годину по одній смузі руху.

Крім того, будівництво вулиці є необхідним для розвитку тролейбусного руху в Івано-Франківську. У міській раді запроектували тролейбусну лінію по вулицях Гетьмана Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар.

Вона буде призначена для обслуговування жителів південно-західного та південного районів міста екологічно чистим видом транспорту, а також доповнить частково збудовану тролейбусну лінію Залізничний вокзал – Автовокзал. Обидві ці лінії мають на меті покращення сполучення центральної частини міста з іншими мікрорайонами. Прогнозований пасажиропотік складе більше 20 тисяч людей на день.

Нагадаємо, в Івано-Франківську планують до кінця року з’єднати Північний та Південний бульвари. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!