120 млн гривень виділено на психологічну реабілітацію учасників АТО

Сьогодні, 20 квітня, в Івано-Франківську розповіли про соціальні програми для учасників АТО та їхніх сімей, представили дорожню карту для реабілітації учасників АТО.

На виготовлення протезів для атовців виділено 60 млн гривень. Крім того, для бійців, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій, мають намір придбати житло площею до 50 кв. м. На Прикарпатті двоє поранених бійців, які отримали інвалідність, претендують на забезпечення житлом.

«Реабілітація учасників АТО поділяється на кілька категорій. Сьогодні ми презентуємо дорожню карту по санаторно-курортному лікуванню за державні кошти. Путівки надаються на основі медичного направлення. Потрібно мати посвідчення учасника бойових дій, довідку про безпосередню участь в АТО, медичну довідку за формою 070. Ці документи подаються за місцем проживання в управління соціального забезпечення. Путівки надаються в порядку черги. Позачергово інвалідам війни. Строк відпочинку 18-21 дні», – зауважила координатор Вероніка Дичковська.

Окрім санаторно-курортного лікування є ще направлення на психологічну реабілітацію. На це в Україні виділено 120 мільйонів гривень. Це повноцінний відпочинок, який необхідний бійцям АТО після отриманого стресу – комплекс вправ і заходів, які допоможуть прийняти свій новий досвід.

Нагадаємо, в Івано-Франківську представили дорожню карту для реабілітації учасників АТО.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!