Для оновлення доріг в Україні потрібно 60 років

Якщо Україна й надалі будуватиме нові дороги такими темпами, то знадобиться щонайменше 60 років для оновлення дорожнього покриття. Про це заявив економічний експерт Юрій Гаврилечко.

“В Україні не будуються дороги, а робиться вигляд, що якимось чином щось відбувається на дорозі. Це не є будівництво доріг… З 2011 року в Україні було побудовано і відремонтовано, за офіційною статистикою, 3 тисячі кілометрів доріг. Це найбільше за роки незалежності. Загалом, в Україні мережа автомобільних доріг — близько 170 тисяч км. Відповідно, якщо такими темпами будувати нові дороги, то нам на це потрібно близько 57 років”, — сказав експерт УНН.

Ю.Гаврилечко також зауважив, що більшість компаній, які сьогодні будують дороги, – дискредитовані, а тому поки не з’явиться нормальний ринок та прозорі правила гри на ньому — говорити про якісне будівництво доріг не варто.

“В Україні потрібно створити певні умови і стандарти, а також механізми відповідальності компаній, які будують дороги. Якщо не буде конкретних умов, стандартів і відповідальності, якщо хоч одна ланка з цього випадає, то доріг не буде”, — зазначив він.

Читайте також: На Прикарпатті негайного ремонту потребують 55 мостів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!