23-річна франківчанка виборола срібло на престижному чемпіонаті

• Володар титулу «Найсильніша людина України», 21-річний киянин Олексій Новіков успішно виступив на турнірі серед стронгменів вагової категорії понад 105 кілограмів під час традиційного фестивалю Арнольда Шварценеггера, який щорічно відбувається в американському Коламбусі. А інша молода українка – 23-річна  Лідія Гунько з Івано-Франківська виборола «срібло» на такому ж турнірі серед жінок.

Чоловічий турнір «Arnold Amateur World Championship» є відбірним до елітної десятки найсильніших атлетів планети, котрі змагаються на цьому ж фестивалі, але в іншому турнірі – під назвою «Arnold Strongman Classic». Переможець цьогорічного відбірного змагання – поляк Матеуш Осташевський – наступного року буде змагатися у згаданій елітній десятці. 21-річний Новіков поступився Осташевському всього лиш одним балом у загальному заліку, пише Галичина спортивна.

Варто відзначити і успіх українських жінок – Лідії Гунько та Ольги Лящук. Обидві стронгвумен вийшли до фіналу змагання жінок Arnold Amateur Strongwoman World Championship у надваговій категорії. Як і Олексій Новіков, Лідія Гунько стала віце-чемпіонкою турніру. Для 23-річної «стронгвумен» з Івано-Франківська, котра вже здобувала медаль турніру «Найсильніша жінка планети» – це поки найвище досягнення у кар’єрі. Задоволена і досвідчена  Ольга Лящук з Донецька, котра 2014 року  виборювала титул «Найсильнішої жінки планети», а торік була тут бронзовою призеркою. Цього разу Ольга фінішувала четвертою, однак поступилася британській суперниці у запеклій боротьбі.

Нагадаємо, Краса та швидкість: як франківчанки змагались у автослаломі