8 березня до Івано-Франківська приїде гурт “Мері” та Lviv Jazz Orchestra

8 березня до Івано-Франківська приїде гурт “МЕРІ” та Lviv Jazz Orchestra. Це буде початком унікального романтичного проекту «Для найчарівніших».

“МЕРІ” сміливо можна назвати одним зі знакових поп-рок гуртів України. І таким стане унікальний концерт 8 березня! Віктор Винник та гурт “МЕРІ” вперше виступлять у супроводі симфонічного оркестру на сцені Франківської філармонії.

Спільний творчий проект з Lviv Jazz Orchestra – це кращі романтичні хіти, завчені фанами напам’ять, які отримають цілковито нове звучання в аранжуванні Михайла Романишина. Очікуємо на щось неймовірне! Адже за три роки свого існування Lviv Jazz Orchestra підкорив український музичний простір несподіваними ідеями. Проекти цього оркестру сміливо ставлять знак “дорівнює” між «класика» та «класний» і завжди тримають руку на пульсі музичного життя. А енергетика “МЕРІ” – голос цілого покоління, яке плуталося в «твоїх мерідіанах», кричало «хочеш забути, хочеш любити – давай».

“МЕРІ” – представники українського бріт-попу покоління 2000-их. За десять років існування група видала три офіційні альбоми –«Мерідіани» (2007), «Війни в прямому ефірі» (2010) і «Кулями Любов…» (2014), відзняла більше десяти відеокліпів. Стовідсоткові хіти «Ромео», «Кісс на біс» досі мандрують ефірами радіостанцій, а треш-бойовик «Не Віталік» взагалі став антигламурним гімном.

Квиток на цей концерт – найкращий подарунок жінкам, яких любите, тож не зволікайте!

8 березня, 19:30 год в Івано-Франківській філармонії – «Мері» і Lviv Jazz Orchestra «Для найчарівніших».

Квитки онлайн можна придбати тут: https://gastroli.ua/events/meri-z-orkestrom

Подія на Фейсбук:
https://www.facebook.com/events/2018730325044742/

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!