Аферист у формі: франківські атовці розшукують псевдоволонтера

Франківські атовці розшукують псевдоволонтера на ім’я Генадій Павлишин.

Про це у соцмережі повідомив Андрій Долик, голова Обласної спілки учасників АТО. Наводимо його допис повністю.

“Друзі, увага! Хвильку вашого часу! АФЕРИСТ на тему війни!!! Учора, 04.04.18, у Коломиї спіймали (та, на жаль, недогледіли) шахрая, який, за легендою, привіз із Авдіївки тіло загиблого та ще одного важкопораненого з травматичною ампутацією. Ніби з 72 бригади, і сам командир дав санітарну машину для транспортування до Франківська. Просить гроші на поховання і лікування. Авто було лише на словах!

НАРОДЕ! Та будьте розумними! Війна п’ятий рік! Як можна вестися на подібні казки?!  Є певна процедура, згідно якої фіксуються усі поранення, смерті і все, що пов’язано з похоронами, транспортуванням. Ми знаємо, яка частина і де воює, яка на ППД. Є люди, які в тісній співпраці з військкоматами, командирами, цим займаються! Давно нема хаосу в цій сфері, лиш наглі аферюги користуються наївністю наших людей та роблять бабло!

Чому саме перед Великоднем і саме на Західній частині нашої країни таке сталося? Певно, тільки наш народ готовий ще таку дурню «хавати»!

Засвітився аферист (називався Санітар) у декількох районах нашої області. Бачили в Коломиї , дякуємо Оксані Вандич, яка забила на сполох. Оскільки він утік, запідозривши викриття, то «випливе» ще десь! Легенда буде іншою але схожою, швидше за все по селах чи маленьких містах.

Прохання до людей, поліції, як тільки воно десь засвітиться, дайте знати місцевим атовцям, затримайте того «санітара»! Хлопці пояснять, чому погано так робити (0508851994, Андрій)! Про всяк випадок, мій номер, я б дуже хотів особисто провести профілактичну бесіду з цією гнидою. Бачите, не тільки Путін – х@@ло! А ви самі своєю наївністю (дурістю).

ПАВЛИШИН ГЕНАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (04.09.1973 р. н., паспорт ВО 588979, м. Хуст, вул. Пирогова,23) має при собі ще якесь УБД. Каже, що служить у 72 бригаді.

Діє він професійно і шукає священиків-капеланів та розказує історію, що доставив “200” і важкого “300”, який нібито підірвався на розтяжці в Авдіївці (відірвало ліву руку і стопу). І хоче матеріальну допомогу. Засвітився цей аферист у с. Королівці та м. Городенці» – вдалося взяти дані Оксані Вандич з Коломиї, достовірність УБД не перевіряли, одягнутий у форму”.

Читайте також: Троє шахраїв дурили прикарпатських фермерів, відрекомендовуючись чиновниками

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!