Активісти просять Генпрокуратуру розпочати кримінальне провадження щодо головного архітектора Івано-Франківська

Громадська організація «Залізний тризуб» звернулася в прокуратуру із скаргою на головно архітектора Івано-Франківська Дмитра Нижника. Листи щодо зловживань чиновника отримає генпрокурор Юрій Луценко та головний прокурор області Олександр Стратюк.

У скарзі активісти наводять приклад, як департамент містобудування та архітектури Івано-Франківського міськвиконкому порушує генплан, виносячи рішення щодо затвердження детального плану території скандальної забудови на вул. Макогона – Крайківського – Промисловій на сесію.

«Відсутність нового затвердженого генплану не дає право порушувати фактично існуючий та затверджений», – йдеться у скарзі.

Оскільки головний архітектор виніс на розгляд документ, який мав завідомо неправдиві відомості, активісти «Залізного тризуба» вбачають у його діях ознаки кримінального правопорушення. І просять прокуратуру розпочати кримінальне провадження відносно Дмитра Нижника.

Крім цього, активісти просять провести перевірку щодо зловживань владою або службовим становищем.

Раніше ми писали, що Івано-Франківська міська рада без проведення громадських слухань дала дозвіл на розроблення Детального плану території (ДПТ) у межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова, що призначена для промислової зони.  Мова йде про забудову 3,5 га землі, більша частина якої належала Івано-Франківській харчосмаковій фабриці та Шляхово-ремонтно-будівельному управлінню №1. ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» – фірма, дотична до «свободівської» верхівки міста – планує звести тут 33 «свічки» на 16, 12, 10 та 9 поверхів, де будуть мешкати майже 4 тис. людей. Також проект передбачає будівництво дитсадка на 100 місць та паркінгу. Більше про це читайте тут.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!