Активісти з Делятина, які перекрили дорогу, приїхали до Франківська

Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську відбулась нарада щодо стану ремонту доріг в області.

На неї приїхали активісти з Делятина та навколишніх сіл, які перекрили дорогу на Яремче та вимагають ремонту свого автошляху. 

“Ще з 1990-х років наша дорога не відремонтована. Кожна влада приходить – і бреше. В 2017 року подібна акція відбулася в селі Стопчатів, приходив пан Буджак і казав, що за два місяці все буде зроблено. Обіцяли виділення коштів, тендер і все таке. Його виграла фірма “ПБС”, кошторис мав скласти 250 мільйонів гривень. Але щось перекрутили, і тепер виділяють лише 40 – з обласного бюджету, замість державного”, – розповів капелан АТО Микола Мединський, один із активістів.

Громада назвала владу брехунами та пообіцяла готувати звернення до Президента України.

“Ми вимагаємо від вас не обіцянок, не слів “почекайте, бо нема грошей” – а конкретних дій. Невже ми для цього стоїмо скільки часу під кулями, щоб створити вам умови для грабування? Ми, люди – ваш роботодавець, це ми купуємо вам шкарпетки і “Лексуси”, – додав активіст.

Голова ОДА Олег Гончарук на це сказав, що наразі на всі дороги області залишилось 160 мільйонів гривень, тож потрібно прийняти рішення, куди витратити ці кошти. З них 80 мільйонів піде на поточний середній ремонт. Ще 80 хотіли витратити на мости у Спасі, в Делятині, Болехові, Тисмениці та Ланчині.

Як стало відомо, на ремонт дороги Делятин-Яблунів без верхнього шару асфальту потрібно 110 мільйонів гривень.

Нагадаємо, За три роки на ремонт доріг Прикарпаття витратили понад три мільярди гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!