Аня Терешкун

Франківчанка Аня Терешкун віднедавна стала однією з перших у місті, хто цим професійно займається і навчає інших. Йдеться про фейсфітнес – гімнастику для обличчя, що відома в усьому світі найперше як альтернатива пластичних операцій і різних антивікових програм. Це ще один спосіб надовго зберегти пружність шкіри за рахунок активного тренування лицьових м’язів. У результаті обличчя підтягується, набуває тонусу і здорового кольору, зникають набряки і частково навіть «гусячі лапки».

Аня – дипломований спеціаліст із фейсфітнесу, навчалася в харківській федерації фітнесу, а також у Відні була слухачкою семінару з фейсфітнесу. «Я вважаю, що до галузі здоров’я людини необхідно підходити з усією відповідальністю, – каже дівчина. – Тому я хотіла вивчити все дійсно на професійному рівні. Адже є різні нюанси для жінок, яким робили ін’єкції батоксу, для тих, які мають асиметрію на обличчі, параліч тощо».

Цікаво, що осанка неабияк впливає на обличчя. Коли людина сутулиться, у неї відбувається зміщення хребців на шиї, а це прямо відбивається на тонусі шкіри обличчя і м’язовому шоломі. Також не рекомендується спати обличчям у подушку.

Наразі Аня удосконалює власні вміння і навики у фейсфітнесі, іноді проводить для жінок групові та індивідуальні уроки. Однак фейсфітнес – далеко не єдине захоплення дівчини. За покликанням вона – художниця. Вже не перший рік малює картини, займається дизайном інтер’єрів, декоративним розписом меблів, стін. Найдужче любить малювати квіти. Вже презентувала аж три власні виставки у фортечній галереї «Бастіон». Аня також доклалася до створення креативних інтер’єрів у кількох кафе і ресторанах в Івано-Франківську.

Окрім цього, має багато замовлень на оздоблення кімнат в оселях. У своєму помешканні всі стіни і меблі вже розписала квітами. «Однак на такий сміливий експеримент погоджуються далеко не всі замовники, – усміхається художниця. – Здебільшого побоюються результату, однак такий розпис завжди виглядає оригінально».

Зазвичай Аня творить у майстерні, для якої виділила одну з кімнат у власному домі. Під час креативного процесу вмикає різноманітні мотиваційні аудіокниги.

А коли енергія просто фонтанує, дівчина надягає боксерські рукавиці та йде до спортзалу займатися тайським боксом. Каже, після кожного заняття почувається такою умиротвореною, як ніколи.

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!