Апеляційний суд змінив рішення міського суду про запобіжний захід франківському юнаку, який розбещував трирічну дівчинку

Хлопець зможе вийти на волю, якщо за нього внесуть заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів. А це приблизно 80 тис. грн.

Як повідомляв раніше «Галицький кореспондент», 27 вересня 16-річний юнак підсів у автобус до трирічної дівчинки, яка перебувала разом із бабусею та 5-річним братом. Втершись у довіру, підозрюваний під приводом супроводження дітей до туалету, провів потерпілу до туалетної кабінки одного із закладів харчування, що розташовані в районі «стометрівки» у центрі Івано-Франківська. Там він зачинившись із малолітньою дитиною у кабінці, вчинив протиправні дії щодо неї. Як наслідок, його підозрюють у розбещенні неповнолітньої.

29 вересня Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати, щодо підозрюваного міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Проте 10 жовтня голова Апеляційного суду в Івано-Франківській області Богдан Гриновецький своєю ухвалою скасував рішення Івано-Франківського міського суду. Хлопця звільнять з під варти, якщо за нього внесуть заставу у розмірі 50 прожиткових мінімумів, що дорівнює приблизно 80 тис. грн.

Як повідомили «Галицькому кореспонденту» у прес-службі Апеляційного суду в Івано-Франківській області, суд взяв до уваги те, що юнак теж неповнолітній. Крім цього, є питання до його повносправності.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!