“Apple” вибачилася за сповільнення старих моделей “iPhone”

Американська компанія “Apple” вибачилася за те, що навмисно уповільнює роботу старих “iPhone”. Там заявили, що намагаються продовжити термін роботи смартфонів у такий спосіб.

Компанія заявила, що замінить батареї на менші та в прийдешньому році випустить програмне забезпечення, яке дозволить користувачам стежити за станом батареї у телефонів, передає ВВС.

Підозри в тому, що “Apple” уповільнює роботу старих моделей своїх смартфонів, виникали і раніше, але користувачі ділилися лише власними версіями щодо цього питання. Є побоювання, що, сповільнюючи роботу старих телефонів, керівники “Яблука” стимулюють користувачів купувати нові моделі.

Як пояснила компанія, акумулятори “iPhone” втрачають свою працездатність із часом.

“Ми прагнемо забезпечити своїх користувачів найкращими можливостями, у тому числі поліпшення загальної продуктивності й продовження терміну служби пристроїв. Літієві батареї з часом стають занадто слабкими для того, щоб підтримувати активну роботу смартфона на холоді й при слабкому заряді”, -повідомили в компанії.

Нагадаємо, У Косові школярці повернули загублений “Айфон” через соцмережі

Але проблема у тому, що захисний механізм ґаджету призводить до того, що телефон вимикається.

У новій заяві, яку оприлюднили на офіційному сайті “Apple”, виробник заявив, що знизить ціну заміни батареї, гарантійний термін якої закінчився, із 79 до 29 доларів для всіх власників “iPhone 6” або пізніших моделей.

Компанія заявляє, що вдається до таких вимушених заходів, аби вирішити проблеми клієнтів, у знак поваги до їхньої відданості та відновлення довіри всіх, хто засумнівався у намірах знаменитої марки.

У США на “Apple” подали вісім індивідуальних позовів до суду, також подали на компанію в Ізраїлі та у Франції.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!