Бабкін, TAYANNA та Pur:Pur: cтали відомі імена півфіналістів нацвідбору «Євробачення-2018»

Менше ніж за місяць в Україні стартують півфінали нацвідбору на Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2018”, який цьогоріч відбудеться у Лісабоні.

Сьогодні стали відомі імена 18 півфіналістів нацвідбору, які змагатимуться за право представляти нашу країну. Так, на конкурс за реваншом  повернуться співачки TAYANNA та ILLARIA, які минулоріч поступилися першим місцем гурту O.Torvald, пише ТСН.

Також слідом за колегою Андрієм Запорожцем, який 2017-го під псевдонімом SunSay боровся за право взяти участь у “Євробаченні”, свої сили спробує учасник гурту “5’Nizza” Сергій Бабкін.

За словами музичного продюсера нацвідбору “Євробачення” Руслана Квінти, головна відмінність цьогорічного національного відбору в тому, що усі пісні, які звучатимуть в прямих ефірах, – авторські.

У прямих ефірах національного відбору буде представлено близько 16 музичних жанрів, серед яких indi pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks та інші.

Півфінали нацвідбору заплановано на 10 і 17 лютого, фінал – 24 лютого.

Повний список півфіналістів “Євробачення-2018”:

The Erised, Сергій Бабкін, СONSTANTINE, Kozak System, The ВЙО, Julinoza, Dilemma, KAZKA, Yurcash, Mountain Breeze, Ingret Kostenko, Vil’na, LAUD, TAYANNA, KADNAY, Pur:Pur, MELOVIN, ILLARIA.

Нагадаємо, що до складу журі нацвідбору увійшли Євген Філатов, Джамала та Андрій Данилко.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!