Баскетбол. “Говерла” дала бій лідеру Суперліги

• Івано-франківська «Говерла» з боєм поступилася лідеру чемпіонату «Дніпру» (67-74), якому вдалося переломити хід гри на власну користь тільки в останній чверті.

Уже у стартовій чверті «Говерла» дала бій фавориту сезону. Якщо Данте Вільямс і Ярослав Кадигроб, як і новачок іванофранківців Джейсон Джеймс, були малопомітними на паркеті, то Віктор Люльдюрай, котрий сьогодні святкує свій день народження, разом із Сергієм Юрченком завдали чимало клопоту захисту суперника. Втім, протягом наступних десяти хвилин дніпряни за рахунок домінування під щитами не лише відіграли двоочкове відставання, а й вийшли вперед (40-35).

Здавалося, що команда Дениса Журавльова взяла гру під свій контроль, але третій період знову минув за сценарієм «ведмедів», у складі яких головними дійовими особами, як і до цього, виявилися Люльдюрай та Юрченко. До заключної чверті суперники підійшли за триочкової переваги «Говерли» (58-55), на початку періоду Сергій Юрченко збільшив її ще на два пункти, аж поки до справи не взявся Сергій Загреба. Центровий за підтримки партнерів посприяв ривку «Дніпра», завдяки якому гості повели в рахунку та здобули третю поспіль перемогу в чемпіонаті.