Баскетболісти Прикарпаття 50+ стали найкращими в Україні

• З 2 по 5 березня у Калуші відбулися VII Всеукраїнські ігри серед ветеранів спорту з баскетболу у віковій категорії 50+.

Команда Івано-Франківської області під керівництвом калушанина, майстра спорту Олега Пелеха блискуче виступила у змаганні кращих з кращих українського ветеранського баскетболу, інформують «Вікна».

Отримавши дві перемоги над командами Дніпропетровської та Житомирської областей, ветеранська збірна Прикарпаття у боротьбі за головний кубок змагань та золоті медалі прийняла бій визнаним зіркам Київщини, чиї імена ще у недалекому минулому рясніли у спортивних виданнях українських та зарубіжних ЗМІ. Серед них найтитулованішими були чемпіон колишнього Союзу Андрій Подковиров (БК «Будівельник») та колишній гравець луганського «Спартака» Юрій Пушкарьов.

Фінальний матч ігор був досить напруженим. Обидві команди вели обережну гру, вивчаючи тактику нападу і захисту суперника. У першій чверті господарі майданчика виглядали кращими, закінчивши її з рахунком 13-8. У другій чверті кияни розвернули більш широку гру і завдяки точним кидкам відірвалися від франківців – 6:16. Після перерви наша команда зробила просто неможливе, розгромивши гостей у третій чверті з рахунком 15:4. Остання чверть була найдраматичнішою. Кияни дуже швидко скоротили відрив і навіть повели у рахунку.

За команду киян грали чемпіон колишнього Союзу Андрій Подковиров (БК «Будівельник») та колишній гравець луганського «Спартака» Юрій Пушкарьов
    Та відчайдушна гра господарів майданчика поставила все на свої місця. Особлива заслуга у цьому Володимира Чорноуса, який встигав усюди – і у нападі, і на підборах м’яча. А його тріумфальні триочкові кидки наприкінці зустрічі викликали шквал оплесків уболівальницької громади. Збірна команда Івано-Франківської області вперше в історії стала чемпіоном Всеукраїнських ігор з баскетболу із «золотим» рахунком – 46:40.

Відео: ВікнаТБ
    Найрезультативнішими гравцями нашої команди у цій грі були Олег Пелех (15), Володимир Чорноус (11) та Олександр Закревський (11).
    Кращими гравцями VII Всеукраїнських ігор з баскетболу 50+ визнано:
    Олександр Закревський (Івано-Франківська обл.) — кращий нападник;

• Юрій Пушкарьов (Київська обл.) — кращий центровий;

Володимир Чорноус (Івано-Франківська обл.) — найцінніший гравець.

Калушанин Сергій Костюк — із навідданішим своїм вболівальником

Фото на згадку за участі призерів VII Всеукраїнських ігор серед ветеранів спорту з баскетболу у віковій категорії 50+

Володимир Чорноус став найціннішим гравцем команди Івано-Франківської області

У Калуші вшанували “зіркового” баскетболіста Андрія Подковирова

Турнір закінчився акапельним виконанням Гімну України
    — Ми знали, що буде важко, – поділився з «Вікнами» Олег Пелех, – але свідомо ішли на це випробування. Для нас – це справа честі. Адже вперше у Калуші відбуваються такі змагання. Ми мусіли тримати марку міста і Прикарпаття загалом. Сьогоднішня команда, складена в основному із вихованців нашого першого калуського тренера Івана Рудавського, і за участі і великій ігровій  підтримці кращих баскетболістів області зуміла стати фіналістом, а відтак – і чемпіоном цьогорічних ігор. Від імені усіх членів команди і від усіх наших гостей висловлюю велику вдячність міському голові Ігореві Матвійчуку та нашим меценатам – ТзОВ «Калуський бровар», ТОВ «Таркетт-Вінісін» і гравцям нашої команди Володимиру Юрківу та Олегу Мушкевичу.
    Переможці та срібні призери змагань нагороджені Кубками та медалями. Окрім цього, кожен учасник ігор отримав пам’ятну медаль із зображенням герба баскетбольного клубу «Калуш» та зображенням Провідника ОУН-УПА Степана Бандери.