Безпека міста починається із порядку: керівник «Муніципальної варти» відзвітував за півріччя

Сьогодні, 24 липня, в Івано-Франківську керівник КП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук розповів, що вдалось зробити за півроку діяльності.

«Я виділив роботу окремих груп на окремих завданнях. Тому рейдів по стихійній торгівлі за півроку було 146. Також проводили профілактику жебрацтва, осіб, які порушують спокій громадян. Працювали із безхатьками та ромами. Також минулого тижня ми вилили 12 літрів сурогату, а за місяць ця цифра наближається до 700 літрів, який вже йшов у продаж у пластикових пляшечках», – розповів Кухарук.

Також у «Муніципальній варті» працює рятувальна група. За півроку вони здійснили 255 виїздів і надали домедичну допомогу 20 особам.

«Я вважаю, що це більше, ніж просто багато», – пояснив Кухарук.

Також за півроку вартові врятували 25 тварин. Ще одна галузь, у якій вони працюють – допомога у надзвичайних ситуаціях. Наприклад минулого тижня у Франківську зірвався газовий котел і першими допомогли чоловікові, який постраждав, саме муніципали.

«Безпека міста починається із порядку. Якщо у нас працюють недобросовісні підприємці, то ми з ними розбираємось відповідним чином», – каже Кухарук та додає, що на деяких осіб вже відкрили кримінальні впровадження.

Окрім того, “Муніципальна варта” охороняє комунальні об’єкти.

Нагадаємо, У Франківську чоловік кинув ніж в патрульного поліцейського

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!