Бійці АТО з Тлумача отримали гуманітарну допомогу

Днями перший заступник голови РДА Ігор Бринський побував у зоні проведення Антитерористичної операції та передав гуманітарну допомогу вихідцям із Тлумацького району, які проходять військову службу за контрактом у Донецькій області.

Супроводжували вантаж приватний підприємець із селища Обертин Віталій Король, громадський активіст із міста Тлумача Василь Сірман та депутат Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Володимир Нижник. Пальне, для здійснення поїздки, надали із Благодійного фонду Агрохолдингу «Мрія» (кер. В. Мартинюк) та ТзОВ «М’ясодар» (кер. Т. Скоморовський), повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Цього разу продукти харчування, домашню консервацію, одяг, книги та інші товари першої необхідності було передано військовослужбовцям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та п’ятого окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

До формування допомоги долучилися небайдужі жителі сіл Братишів, Гавриляк, Гарасимів, Гостів, Кутище, Палагичі, Підвербці, Хотимир, Яківка, а також працівники Тлумацької центральної районної лікарні, відділу освіти районної державної державної адміністрації, представники сільськогосподарського підприємства ТзОВ «Штерн Агро».

Поспілкувавшись із бійцями АТО, Ігор Бринський зазначив, що незважаючи на ситуацію у країні, військовослужбовці не занепадають духом та вірять у перемогу.

Нагадаємо, Прикарпатські волонтери отримали у подарунок автомобіль і термоси

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!