Богородчанська лікарня отримала нове обладнання

Богородчанській Центральній районній лікарні передали сучасне  дороговартісне обладнання для операційних.

За сприяння всіх гілок влади та спонсорської допомоги були залучені значні кошти. Ці інвестиції пішли насамперед на покращення хірургічної допомоги жителям району, до оснащення клініко-діагностичної лабораторії, впровадження енергозберігаючих технологій, покращення умов перебування пацієнтів в лікувально-профілактичному закладі, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Для операційного блоку закупили: коагулятор лазерний «Ліка-хірург» -174,1 тис. грн, диспансер ДР 30 – 51,7 тис. грн, дві операційні лампи 12 та 17 рефлекторна на загальну суму 114,8 тис. грн. Гроші на дане обладнання, а саме 250 тисяч, виділила фірма “Оскар”.

Директор ТОВ «Дружба Агро» В. Паньків, надав благодійну допомогу у сумі більше 2 млн грн на закупівлю лапароскопічної стійки виробництва компанії Brightfield (Швеція) та електрохірургічного коагулятора виробництва компанії BOWA electronic Cmbh (Німеччина).

Для травматологічного відділення придбано гідравлічний  рентгенпрозорий операційний стіл з ортопедичною приставкою на суму 150 тис. грн. Завдяки меценатам з Нідерландів та України Антона та Аніки Кальденховенів, Пауля Візера,  Аліки Ліс, Романа Мельника, Юрія Музики, Софії Геник та Людмили Васильківської отримано два сучасні ЕОПи (електрооптичні перетворювачі рентгенівських променів) для проведення всього спектру сучасних травматологічних операцій.

Читайте також: “Страшно залишатися вдома”: з “Пасажу Єгера” у Франківську евакуйовували людей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!