Боротьба. О.Чернецький і Т.Кіт – призери чемпіонату світу в Лас-Вегасі

• Калушанка Тетяна Кіт посіла третє місце на Чемпіонаті світу з вільної боротьби у Лас-Вегасі, виступаючи у ваговій категорії 55 кг.

Тетяна Кіт, що стала на європейських іграх п’ятою, в першій сутичці поступилась досвідченій росіянці Ірині Ологоновій. На рахунку суперниці – срібло чемпіонату світу, бронза чемпіонату Європи, перші місця на престижних турнірах. Тому не дивно, що вона потрапила до фіналу, що дало Тетяні другий шанс, яким вона і скористалась, повідомляють «Вікна».

11999692_907915685954629_4095211744566435266_o__large

Втішну сутичку простою не назвеш – проти Тетяни вийшла Жасмін Мьян, срібна призерка панамериканських ігор, володарка Кубка Канади, досвідчена і сильна суперниця. Проте Кіт не дала канадійці жодного шансу і не віддала жодного балу.

11942297_907917209287810_7055295314956058520_o__large

Натомість вихованець Долинської ДЮСШ Олександр Чернецький завоював бронзову нагороду чемпіонату світу в Лас-Вегасі з греко-римської боротьби у ваговій категорії 130 кг.

im578x383-chernetsky_REUTERS

На шляху до нагороди наш спортсмен спочатку по черзі здолав суперників із Чилі та Китаю, проте потім поступився Різа Каяллпу з Туреччини, майбутньому чемпіону світу.

У втішному раунді Чернецький, який зараз представляє Донецьку область, чисто переміг борця Йосифа Чугошвілі, який виступає за Білорусь, а в сутичці за “бронзу” був сильнішим за опонента з Азербайджану Сабаха Шаріаті.

11917479_907058112707053_7574002073166735735_n__large

Зазначимо, що потрапивши до топ-5 чемпіонату світу, Олександр завоював для збірної України ліцензію на Олімпійські Ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро.