Брата Михайла Саакашвілі депортують з України

Брата екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі Давида затримали у Києві та готують до депортації за порушення режиму перебування в Україні.

Про це у прямому ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив голова Соціалістичної партії і колишній радник глави МВС Ілля Кива,.

“Тільки що за порушення режиму перебування в країні був затриманий брат скандально відомого негромадянина України Михайла Саакашвілі Давид, міграційна служба та поліція затримали його та готують до депортації”. – сказав він.

Пізніше Саакашвілі підтвердив затримання брата в Києві.

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації, лідер політичної партії “Рух нових сил” Михайло Саакашвілі заявив у соцмережі, що співробітники Міністерства внутрішніх справ затримали його брата Давида.

Згодом у Авакова пояснили затримання Давида Саакашвілі

Співробітники Нацполіції в Києві доставили брата екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі Давида до органів Державної міграційної служби з тим, щоб він покинув територію України, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано на підставі того, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні

Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Ми його не затримували. Національна поліція Києва забезпечила доставку громадянина Грузії в органи міграційної служби”, – сказав він.

За словами Шевченка, Державна міграційна служба скасувала дозвіл на проживання в Україні Давида Саакашвілі в березні 2017 року на підставі отриманої інформації від Державної служби зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування.

“Ще тоді іноземець був належним чином поінформований про відсутність підстав для проживання в Україні. Але він у встановлений законом термін територію нашої країни не покинув і перебував на території країни незаконно”, – сказав директор департаменту комунікації МВС України.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!