До Брошнів-Осадської ОТГ приєднають село Брошнів

Брошнів-Осадська селищна ОТГ Рожнятівського району, яка усього сім місяців працює в умовах об’єднання, першою серед усіх прикарпатських ОТГ отримала позитивний висновок Івано-Франківської облдержадміністрації щодо приєднання сусіднього села Брошнів.

«Брошнів-Осадська громада демонструє успішну роботу та хороші темпи росту бюджету, а також системно наближає послуги до своїх мешканців. Зокрема, в сфері медицини громада є однією з перших серед прикарпатських ОТГ. Мешканці сусіднього села Брошнів мали можливість переконатись у якості послуг та порівняти, тож відповідно прийняли рішення на користь приєднання», – зазначає радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Максим Чопей.

Та додає, супроводжуючи процес добровільного приєднання у цій громаді, мали можливість бачити як зміни, що відбуваються у створених ОТГ, переконують людей у позитивах реформи децентралізації.

Згідно підписаного головою ОДА розпорядження пакет документів та усі рішення на добровільне приєднання Брошнівської сільської ради до Брошнів-Осадської ОТГ відповідає Конституції та законам України.

Читайте також: Громади Прикарпаття змагаються за допомогу Європи у створенні ЦНАПів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!