Бруд, іржа та обідрана фарба: у Франківську батьки обурені станом атракціонів у міському парку

Франківці поскаржилися на стан атракціонів у міському парку імені Шевченка.

Віра Тимків у соцмережі повідомила, що їх зовнішній вигляд і стан є жахливими.

“Це просто ЖАХ. Ціни стартують від 25 грн, а атракціони у жахливому стані. Мало того, що ремонт не робився напевно ще з мого дитинства, але хоча б помити можна було! Я, на прохання своєї донечки, купила квиточок на “Сонечко”. Для того, щоб просто сісти ми мусили підстилити пеленочку. Кабінка не просто брудна, на сидінні ще й мокро ( дощ був ще вчора в обід). І так майже всі атракціони. Все брудне і облуплене!!! А на території росте кропива майже по пояс. Лиш не кажіть, що немає грошей. Адже лиш недавно у них з’явився новий атракціон. На нього вони гроші знайшли!”, – пише розлючена жінка.

У коментарях – шквал обурення.

“Я своїх дітей туди стараюсь не водити, бо це дійсно жах і позор нашого міста”, – каже Надя Стрельчук.

Директор КП “Центр розвитку та рекреації” Руслана Василюк розповіла “Галицькому Кореспонденту”, що вже багато років за стан гойдалок відповідає Олег Олексюк, який є власником ресторану «Franciszek Romaszkan» в центрі парку.

«Олег Олексюк викупив атракціони вже дуже давно, тому за їх технічний стан відповідає виключно він. Конкретного впливу на нього у нас нема, ми можемо дати лише рекомендації. Я надіслала пану Олегу зауваження та обурення, він сказав, що проведе ремонт і доведе атракціони до ладу. А «Сонечко» у другій половині липня він замінить на новий атракціон», – пояснила чиновниця.

Руслана Василюк зауважила, що дозволи і документи у власника є, а відповідатиме за все той, хто йому підписав документи про належний стан гойдалок.

До слова: в Івано-Франківському міському парку обіцяли оновляти атракціони

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!