Через бюрократію учасник АТО з Долинщини вже півтора роки не може отримати статус УБД

Сьогодні, 14 листопада, відбулось засідання 24-ї сесії Долинської районної ради.

Одним із питань порядку денного став звіт військового комісаріату про програму забезпечення у військово-патріотичного виховання, підготовки та призову молоді Долинського району до лав Збройних сил України.

Ігор Стефанишин, заступник військового комісара Долинського ОМВК з територіальної оборони, повідомив, що на строкову службу за звітний період було призвано 104 юнаки, до військкомату приписано 787 осіб призовного віку.

Таким чином, за його словами, план призову було виконано на 100%, в процесі не допущено жодних зривів доставки призовників чи засідань призовних комісій.

Після цього слово взяла Галина Тюн, голова села Белеїв Долинського району. Вона повідомила, що один з мешканців її села, відслуживши в зоні АТО, вже півтора роки не може отримати посвідчення учасника бойових дій. Ігор Стефанишин на це відповів, що згаданий чоловік не має важливого документу – витягу із наказу. Його повинна надавати військова частина, де він служив. А у в\ч, де той служив, на звернення з Долинщини просто не відповідають.

Депутати обурились таким станом справ. Голова районної ради Іван Данилів дав комісару доручення у тижневий строк розібратися із ситуацією, а в разі потреби – поїхати у саму військову частину, якщо у письмовому варіанті її представники так і не відреагують.

Читайте також: У Долині учасники АТО виступили проти місцевої газети

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!