Чим наші маленькі квартири відрізняються від європейських стандартів?

Ринок нерухомості Європи та України довгий час кардинально різнився, але за останні роки вітчизняні забудовники все частіше працюють над проектами, в які закладені стандарти західних сусідів. Йдеться про так звані «розумні квартири», які для мешканців сусідніх країн уже давно не дивина і займають велику частину ринку.

Українці все частіше цікавляться, де можна купити smart-квартиру, яка її вартість і т.д. Серед пропозицій зараз наявні квартири-студії площею від 30 кв.м, а в Європі є варіанти і від 20 кв.м. Це пов’язано із мінімалістичним напрямом, який передбачає максимальне звільнення простору від непотрібних речей та площі для заощадження часу і ресурсів на більш необхідні речі.

Що ж до відмінностей між закордонним та українським житлом, то новобудови у Європі суттєво відрізняються тільки тим, що у більшості випадків девелопери здають будинки з чистовим ремонтом у квартирах, а управляючі компанії готові запропонувати стандартний набір меблів та зручностей за порівняно невисоку ціну. Тобто пропонується такий собі формат “заїжджай і живи”.

Українські ж дизайнери більше уваги приділяють саме плануванню. Тобто  продумується кожен куток для того, щоб покупець мав змогу купити smart-квартиру і самостійно обладнати її так, як йому комфортно.

Аналітичний центр “Благо” дослідив,  що в Івано-Франківську такі квартири можна придбати в районі Manhattan, де є кілька варіантів однокімнатних smart-квартир і навіть двокімнатна smart-квартира.

Контакти відділу продажу:

Телефон: (097) 0714 000

e-mail: [email protected]

viber: (097) 0714 000

Фото: http://fex.net/#!992897806776

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!