“Comfort Park” – сучасний комплекс для комфортного життя!

Переваги активного міського життя і чудові умови для відпочинку – все це тепер можна знайти у мікрорайоні Пасічна. Саме тут будівельна компанія «Благо» зводить новий житловий комплекс “Comfort Park”, у проектуванні якого закладено елементи концепції е-дому та філософію мультикомфорту.

За сучасною формою та якісною інфраструктурою у комплексі продумане зручне планування квартир, з вікон яких будуть відкриватися неймовірні панорамні краєвиди. Вони кожного дня надихатимуть вас та будуть створювати гарний настрій.

Будинки відповідають сучасним вимогам якісного житла і мають все необхідне для комфорту його мешканців: презентабельні холи, приміщення для зберігання велосипедів і дитячих колясок.

Особливістю “Comfort Park” є його зручне розташування. Поруч паркова зона та річка Бистриця Солотвинська, крім того за кілька кроків розміщені дитячий садочок, школа №24 і спортивний комплекс з басейном.

Також тут грамотно спроектований простір двору, який створює якісні умови для рекреацій. На території комплексу передбачені затишні озеленені зони, дитячі та спортивні майданчики.

“Comfort Park” – це місце, де можна забути про метушню міста та відчувати зручність життя. І все це за доступною ціною!

Вам неодмінно сподобається жити в сучасному комплексі, де є все необхідне для Вас та Ваших дітей.

___________

Жити з комфортом так просто!

Тел. (050) 0714-000, (097) 0714-000

comfortpark.com.ua

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!