“Дайте дитині спокійно вмерти”: Надвірнянська лікарка не видала ліки онкохворій

Жителька Надвірної скаржиться на лікарку, котра “поставила хрест” на пацієнтці і відмовилася видавати ліки. Про цю ситуацію Maryana Bidash розповіла у соцмережі:

“Зверніть, будь ласка, увагу на цього “лікаря” Дребот Ірину. Сьогодні до неї поїхала моя мама за ліками, які мені призначені як онкохворій, що знаходиться на обліку. Вона відповіла, що вони вчора закінчилися, ще плюс додала прямим текстом: “Дайте дитині спокійно вмерти” і “Звідки у вас гроші на лікування у ізраїльській клініці LISOD”.

Як розповіла Мар’яна, за результатами обстежень є здавлення нервових закінчень і біль можна зняти лише тим препаратом, у якому відмовили у Надвірній. Отримати препарат зі столичної клініки чи лікуватися на стаціонарі дівчина можливості не має.

Користувачі активно обговорюють діяльність цієї лікарки, негативно висловлюючись про її роботу.

“Це страшна людина. В мене, коли мама помирала (не онкохвора), то треба було до неї піти щось там підписати (колись була операція на доброякісній пухлині). Та от, приходжу я до неї, кажу: “Я дочка Лавришин, треба ваш підпис”. А вона каже: “О, а Лавришин що, ще не вмерла? В неї ж якась серйозна хвороба. Нащо тобі тих бумажок.” Я кажу: “Як ви так можете говорити, моя мама буде жити!!!” (а в самої істерика починається, мені було тоді 16). “Дитино, ти що, така дурна, думаєш, що твоя мама буде жити?” – і закочує очі”. Поділилася спогадами Snizhana Lavryshyn.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!