«Давайте зробимо їх історією!», – Андрій Сторожук закликав мешканців Івано-Франківська позбутися старих політичних сил у владі (Відео)

Кандидат до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська Андрій Сторожук закликав місцевих мешканців 21 липня проголосувати за нові обличчя і світле майбутнє. У своєму відеозверненні він зауважив, що старі політичні сили досі користуються брудними технологіями та фальшивими гаслами. На цьому і будувалася їхня агітаційна кампанія:

«Протягом цього періоду ми побачили, наскільки брудними технологіями користуються деякі старі політичні сили. Прикриваючись при цьому фальшивими гаслами про наш шлях до Європи. Давайте зробимо їх історією. І збудуємо нове, світле майбутнє, з новими обличчями, правдивими діями і з новими поглядами на життя. Саме цього зараз найбільше потребує наша Україна».

Зробимо їх історією!

Давайте збудуємо нове, світле майбутнє, з новими обличчями, правдивими діями і з новими поглядами на життя. Саме цього зараз найбільше потребує наша Україна#зеСторожук #зеІваноФранківськ #слуганароду #зе #округ83

Gepostet von Слуга Народу – Андрій Сторожук – 83 округ am Freitag, 19. Juli 2019

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!