День Матері: калушани поділилися спогадами у соцмережі

Сьогодні, 13 травня,з нагоди Дня матері калушани висловили вдячність матерям та оприлюднили вітання і спогади.

Калушанин Мирослав Баран згадує про зв’язкову УПА, голосу якої могли б позаздрити нинішні співаки:

«Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. Ми у вічному боргу перед мамою, чия любов супроводжує нас усе життя. Ось такою була моя мама, коли мене ще на світі не було. Зв’язкова УПА з голосом, якому могли б позаздрити нинішні співаків», – пише Мирослав.

Його мати пройшла через польські знущання, гніт та репресії, пишуть Вікна.

“За свої 86 (за місяць – 87) МАТИ пройшла через польські знущання, знущання совєтів, репресії, насильницьке переселення. Якось ми з братами, сівши під горіхом, заговорили за політику, за низький рівень життя, про те, як знущаються депутати новими законами щодо підпримця (якого вже знищили), як деребанят бюджет на користь своїх підприємств..родин, –
а мати стоїть поряд і каже: а я, дітки, стерплю й цю малу пенсію, лиш би Україна була!”, – ділиться калушанин Роман Гартник.

Нагадаємо, у Івано-Франківську відбувся Марш За Життя І Сімейні Цінності

За свої 86 (через місяць – 87) МАТИ пройшла через польські знущання, через знущання совєтів, репресії, насильницьке переселення. Якось ми з братами, сівши під горіхом, заговорили за політику, за низький рівень життя, про те, як знущаються депутати новими законами щодо підпримця (якого вже знищили), як деребанят бюджет на користь своїх підприємств..родин, -а мати стоїть поряд і каже: а я, дітки, стерплю й цю малу пенсію, лиш би Україна була!

Gepostet von Gartnyk Roma am Sonntag, 13. Mai 2018

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!