Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Абрам’як прозвітував за 2017 рік

Вже другий рік поспіль депутат міської ради від ВО “Свобода” Сергій Абрам’як систематично відстоює інтереси мешканців мікрорайону БАМ.

У неділю, 24 грудня, він зустрівся з громадою та прозвітував за рік роботи на посаді депутата міської ради. Гучним здобутком та досягненням за 2017 рік стало повернення у власність гуртожитку по вул. Довженка, 14. За ініціативи Абрам’яка для цього було  сформовано робочу групу. Також завдяки систематичній роботі із законодавчими та дозвільними органами виконавчий комітет проголосував за затвердження акта прийому-передачі цього об’єкта у власність територіальної громаді міста. Гуртожиток належав заводу “Пресмаш” та залишився єдиним, який був не переданий на баланс міста. В результаті на прохання громади більш ніж 500 сімей отримають змогу узаконити права на своє житло та приватизувати квартири.

Основним напрямком роботи був благоустрій території мікрорайону, відновлення прохідних доріжок і створення нової велодоріжки. Облаштовано також прибудинкову територію у дворі на вул. Сухомлинського. Окрім того, створили та облаштували велодоріжку і пішохідну зону через мікрорайон БАМ, а для дітей організували спортивно-розважальне свято.

Загалом Сергій Абрам’як провів 24 депутатських прийоми та опрацював 108 звернень від жителів мікрорайону. ” Тільки під час відкритого діалогу влада та громада зможуть спільно вирішити нагальні питання для покращення життя у рідному мікрорайоні. Можливо не все одразу вдається зробити, але завжди ставлю собі в пріоритет вирішення нагальних проблем мікрорайону. Вважаю, що кожна людина повинна сумлінно виконувати свою роботу на тому місці, де вона знаходиться, бо це є запорукою добробуту держави. Вірю, що тільки разом нам вдасться зробити ще дуже багато корисного для нашого міста”, – відзначив Сергій Абрам’як.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!