Депутат міської ради Віталій Мерінов підтримує на виборах Андрія Сторожука

Депутат Івано-Франківської міської ради, багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу, фіналіст першості Європи з боксу, президент Федерації боксу м. Івано-Франківська, голова ГО «Спільними зусиллями» Віталій Мерінов підтримує кандидата по 83 виборчому округу Андрія Сторожука на виборах до Верховної Ради України.

Іванофранківці хочуть жити в іншій країні – де немає корупції і хабарів, де є гідні зарплати і якісні послуги, де молодь не виїжджає за кордон, де живуть щасливі люди. Вони хочуть якісних змін для рідного міста – створення індустріального парку, будівництва Палацу спорту, укріплення берегів річок, облаштування зон масового комфортного відпочинку.

«Мені не байдуже, як надалі розвиватиметься Івано-Франківськ і яким шляхом йтиме. Для цього важливо обрати ефективного народного депутата, який гідно представлятиме інтереси нашого міста у Верховній Раді. Для мене таким кандидатом є Андрій Сторожук. Закликаю підтримати його на виборах 21 липня», – сказав Віталій Мерінов.

Закликаю на виборах до Верховної Ради України 21 липня підтримати нове обличчя в українській політиці, фахового юриста Андрій Сторожук!!!

Gepostet von Віталій Мерінов am Freitag, 12. Juli 2019

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!