Депутати хочуть виділити атовцям півгектара землі біля Івано-Франківська

Сьогодні, 30 серпня, розпочалось засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Одним з питань порядку денного стало “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Довженка, 21 в с.Крихівці Івано-Франківської міської ради та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою”.

Анатолій Прокопів, начальник відділу земельних ресурсів та раціонального природокористування, пояснив, що проект пройшов усі погодження. За його словами, ділянка в 1.4 гектара, яка наразі є в користуванні обласної ради, буде поділена на дві ділянки площею 0.9 та 0.5 гектара, і ділянка площею в півгектара буде передана учасникам АТО під забудову.

“Надати дозвіл громадській організації “Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5019 га на вул. Довженка в с. Крихівці Івано-Франківської міської ради, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на землі для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з подальшою передачею її в постійне користування”, – йдеться у проекті рішення.

Після короткого обговорення депутати підтримали проект рішення. Тепер за нього голосуватиме обласна рада.

Читайте також: На Прикарпатті боротимуться з небезпечним бур’яном

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!