Депутати поки не призначатимуть Матейка головним лікарем центру екстреної допомоги

Депутати Франківської облради вирішили не розглядати на сесії обласної ради питання щодо призначення головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, обранці планували на наступній сесії, 23 грудня, розглянути питання щодо призначення Мирона Матейка очільником центру екстреної медичної допомоги.

Зараз Мирон Матейко є директором департаменту охорони здоров’я ОДА. Натомість планує покинути цю посаду, щоб очолити центр екстреної медичної допомоги.

Голова облради Олександр Сич переконаний, не варто вирішувати це питання на найближчій сесії. Адже до нього приходила “делегація” медичного закладу. Медики просять, щоб Матейко хоча б прийшов до колективу та розповів про своє бачення розвитку закладу.

Медики на засіданні комісії облради з питань охорони здоров’я пропонували на посаду лікаря Ігоря Бойчука. Натомість депутати їх не почули, адже медики не подали відповідного письмового звернення, та порекомендували на посаду Матейка.

Зі слів Олександра Сича, працівники центру завітали також і до його заступника та вже навіть  спілкувалась з депутатами деяких фракцій. На сесії медики хочуть попросити слова, а, зі слів Сича, він не хоче слухати претензії.

Краще це питання ще опрацювати, щоб на сесії не було непорозумінь, переконаний очільник ради.

«Я не хочу приймати рішення наперед, закладаючи конфлікт», – підсумовує Сич.

А відтак сьогодні депутати облради вирішили ще не виносити питання на сесію. В свою чергу Мирону Матейку порекомендували порозумітись з колективом.

 matejkomatejko

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!