Десятки школярів із Косова провели руханку в центрі міста

На майдані Незалежності Косова зібралося чимало школярів для участі у щорічному масовому фізкультурно-оздоровчому заході «Руханка. Крок до здоров’я», присвяченому Всесвітньому Дню здоров’я.

Основною метою такого спортивного дійства стала пропаганда здорового способу життя, формування у дітей та молоді любові до фізкультури і потреби у щоденній руховій діяльності.

Цього дня до спортивних вправ долучилися відомі спортсмени Косівщини, вчителі фізичної культури, діти Косівського ліцею ім. Пелипейка, Косівських ЗШ І-ІІІ ст. №1 та №2, Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Вербовецької ЗОШ І-ІІ ст., діти пільгових категорій району, для яких цього дня районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводив майстер-клас з писанкарства.

Спортивне свято здоров’я вела культорганізатор районного центру дитячої творчості Надія Кіт. Зарядку проводили ветеран спорту Микола Рабинюк, який нещодавно повернувся з Чемпіонату світу з легкої атлетики, вчитель фізичної культури Косівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 Іван Крицкалюк та керівник хореографічного гуртка РЦДТ Іванна Козуб’як.

Нагадаємо, Для українських школярів закуплять понад мільйон світловідбиваючих жилетів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!