Діти, жнива, правовий захист: Міністр юстиції підбив підсумки візиту на Прикарпаття

Сьогодні, 31 серпня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з Павлом Петренком, міністром юстиції України.

Нагадаємо, міністр відвідав сьогодні Прикарпаття з робочим візитом.

“Звісно, є низка принципових питань, основне – захист прав громадян, зокрема захист прав громадян на їхні землі”, – розповів міністр.

Він зазначив, що було прийняте рішення створити антирейдерські штаби, такі штаби діють по всій Україні, і мають оперативно реагувати на проблеми пов’язані із землею та збором урожаю. Саме сьогодні провели засідання штабу на Франківщині.

Міністр зазначив, що Франківськ, на щастя, не входить до переліку міст, де ці проблеми є критичні.

“Наше завдання – давати людям інформацію, як вберегти себе від нечистих на руку шахраїв. Переконаний, що дальні жнива і збір урожаю мають асоціюватися лише з приємними новинами”, – наголосив міністр юстиції.

Ще одне питання, яке контролює Мін’юст – виплата заробітної плати. Франківськ і тут не є очільником антирейтингу, тим не менше вже вдалося повернути 700 тисяч гривень, які не виплачували працівникам заводу “Пресмаш” та ще кількох боржників.

Поговорили і про приємне – кохання та народження дітей. У Франківську в рамках проекту “Шлюб за добу” пари одружуються по-європейськи і ще жодна пара не розлучилася.

Народження дитини теж стає приємнішим, адже тепер отримати свідоцтво про народження немовляти можна всього за добу, головне – встигнути визначитися з ім’ям.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!