Для чого іще потрібні подруги

Найбільш вразливі люди, яким може якимось чином зашкодити цей блог, можуть звинувачувати мене у сексизмі, неправильному погляді на речі, неадекватності і намаганні виправдати якісь тваринні інстинкти, які закладені в природі чоловіків. І взагалі, жінки зовсім не такі, якими ми звикли їх бачити в популярній культурі. Не такі, якими ми звикли їх бачити. Не такі. Нічого із переліченого я не заперечуватиму.

У популярній культурі чоловіки зазвичай зраджують жінками із найкращими подругами або сестрами. У порно чоловіки зраджують з матерями. У порно, за яке можна сісти надовго, чоловіки зраджують із дочками. Часто із власними. Ключову тему не важко вичленувати (слово саме підібралось) – зрада чимось схожа на ГРЗ, яке поширюється повітряно-крапельним шляхом, зачіпаючи найближчих людей. Альтернативний варіант – завести інтрижку на роботі, але давайте пошукаємо точки дотику (словосполучення саме підібралось): усе зводиться до лінощів чи близькості.

Зрада – це значно глибше, ніж просто сексуальні контакти без наслідків. Варіанти приємного проведення часу часто розглядаються як симптом, що означає брак довіри. Ви довіряєте вашій дружині/дівчині, і це автоматично поширюється на її найближче оточення. Навпаки, недовіра поширюється якнайдалі, конденсується у вашому чудовому кулері з офісу і збирається у купі документів. Саме тому інтрижки стають найпопулярнішим сюжетом на сьогодні: дуже легко оперувати термінами, які «близькі до тіла», дуже просто зачіпати теми, які рано чи пізно будуть цікавити широкі маси. І тут поп-культура стає своєрідним каталізатором зрад – чим їх більше, тим простіше вибудовувати суспільні настрої. Всі брешуть. Всі зраджують. І з цим знанням жінкам жити простіше. Принаймні так здається сценаристам популярних шоу.

Зрада виникає тоді, коли чогось не вистачає. Байдуже, чого. Різкості, ніжності, довіри, грубощів чи просто розмов. Таким чином і чоловіки, і жінки, намагаються скласти проклятущий пазл, який виникає у голові. І абсолютно все одно, підходить цей клаптик сюди чи ні. Забиваємо його, забуваючи про наслідки. Забиваємо його, пам’ятаючи про наслідки. Отака-от дитяча гра у «цілісну людину».

Зрада – це страх неповноцінності і недосконалості. Зрада виникає під тиском обставин, як нам здається. Наче нічого такого не відбувається, ніхто ні в чому не винен, просто так склалось: випили забагато, випили замало. Але все-таки, блогере, ми тут зібрались саме тому, щоб ти пояснив нам, чому чоловіки зраджують із найближчим оточенням найчастіше. Чому вони не їдуть у Кенію зваблювати тамтешніх аборигенок, прикриваючись тим, що знімають сюжет для National Geographic?

Якби ж я знав.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!