Для косівчан створили у соцмережі групу-некролог

Відомо, що Косівський район належить до гірських районів Прикарпаття. Звісно, що передача даних у районі не налагоджена, незважаючи на наявність Інтернету.

Місцеві газети до читачів теж надходять із запізненням. Ось і вирішив Тіца Олександр створити у соцмережі групу, де можна б було сповіщати про відхід до неба мешканців Косова або колишніх його жителів. Тепер у #R.I.P. Косівський район і м. Косів можна повідомити про кончину косівчанина.

Автор зазначає, що абревіатура “R.I.P. виражає фразу «Requiescat in pace», що в перекладі з латини означає «Хай спочине з миром», поширена у країнах західної християнської (католицької та протестантської) культури”.

Друзі, знайомі та земляки з Косівський район і м. Косів, уже довший час була думка і пропозиції, щоб створити якийсь інтерактивний ресурс, в якому можна було би сповіщати та ділитися про (не зовсім приємні, але невід’ємні) новини щодо смерті наших знайомих, сусідів і взагалі, тих людей, котрі живуть чи жили поруч з нами…
Звісно, що не кожному є нагода знати про несподівану кончину людей, а інколи навіть і недалеких сусідів, а Газета “Гуцульський край” з некрологами не до всіх доходить…
Тому, з подачі Рома Гавриш наважився і вирішив створити (вірніше – започаткувати) групу в соціальних мережах, де усі бажаючі зможуть повідомляти про смерть і про відхід до вічності тих людей, котрі є або були жителями Косівського району і міста Косів.
Сподіваюся, що така форма ділення інформацією сприятиме кращій комунікації та взаємній допомозі одні одним в досить важкій та несподіваній ситуації втрати своїх близьких та спільних знайомих.
Тим самим сповіщаю про створення групи у ФБ і вКонтактах.
Запрошую до співслужіння відповідальних адміністраторів у групи та прошу про розповсюдження повідомлення про групу, та запрошуйте долучатися косівчан зі всіх околиць і зі всього світу…“, – написав засновник.

Нагадаємо, Про Косівщину зняли промо-відео.

ritual24-kiev4

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!