Для малюків та їхніх батьків: В Івано-Франківську провели “Свято Морозива”

Учора, 16 червня, у середмісті Івано-Франківська відбулося смачне дійство – “Свято Морозива”, яке зібрало сотні маленьких франківців та їхніх батьків.

“Свято Морозива” уже стало для України традиційним і цього року організатором, компанією “Рудь”, проводиться тринадцятий рік поспіль. Минулого року таке дійство було проведене в 12 містах у різних регіонах країни. А це 90 тисяч гостей, які з’їли аж 10 тонн морозива та надули понад 60 000 повітряних кульок.

Цьогоріч формат проведення Свята повністю змінився – став простіший та доступніший. Гостям заходу достатньо було придбати одне будь-яке морозиво від компанії “Рудь” – і квиток на атракціон відразу ж у кишені. До того ж, веселощі Парку розваг взагалі були безкоштовними – тож прийняти участь міг будь-який охочий .

“За тринадцять років проведення Свята ми зрозуміли, що це має бути соціальний проект, який об’єднує сім’ї, дозволяє дітям та батькам проводити час разом”, – розповідає координатор проекту “Свято Морозива” від компанії “Рудь” Тетяна Хомяк.

Основна сцена заходу була розміщена на Вічевому майдані поряд із фонтаном. Неподалік розташувалися ще кілька менших локацій, тож кожен учасник дійства міг обрати найцікавіший для себе формат. Діяла також попередня реєстрація на виступ, яка дозволяла стати “зіркою” Свята, заспівати чи затанцювати для чисельної аудиторії заходу.

Окрім музичних та конкурсних локацій можна було спробувати й інші розваги: взяти участь у мастер-класах, постріляти з лука чи величезної рогатки, зловити морозиво, спробувати свої сили в головоломках, попасти в “яблучко” та багато-багато іншого. Загалом відвідувачам пропонувалося 18 різноманітних атракціонів, які, до того ж, були поділені за тематичними напрямками.

Завтра “Свято Морозива” відвідає Тернопіль, а наступними вихідними завітає до Маріуполя .

Більше подробиць – за посиланням: https://svyato.rud.ua/

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!