Для в’язнів у Франківську встановили унікальну Плащаницю – дерев’яну скульптуру Ісуса ручної роботи

В установі виконання покарань №12 у Івано-Франківська цьогоріч виставлено унікальну Плащаницю – дерев’яну скульптуру, яка зображає Ісуса, знятого з хреста, зроблену із суцільного дерева.

Автором Плащаниці є майстер по дереву п. Іван Гавука, який відбуває покарання в установі, інформує прес-служба УГКЦ.

«Одного разу, після Служби Божої, – розповідає майстер, – о. Василь запитав мене чи міг би я вирізьбити з дерева Плащаницю. Я з радістю погодився. Вдома робив різні речі з дерева, але ця робота в мене була вперше».

Хоча в молитовній каплиці Св. Миколая, що знаходиться в приміщенні УВП №12 вже виставлялася Плащаниця, проте власної ще не було. Отож працю було розпочато.

«Коли я почав вирізьблювати, – ділиться враженнями п. Іван, – мене охопила цікавість, захоплення… Я не відчував ніяких труднощів і втоми, все робилося дуже легко. В той час я розумів, що з цієї липової дощини повинна засяяти Божа благодать, щоб засуджені змогли прийти і помолитися до Господа у складний період свого життя».

Роботу було завершено на початку Страсного тижня, тож душпастирі установи та працівники храму Зіслання Святого Духа Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький звершили освячення Плащаниці у Велику середу.

Впродовж Великої п’ятниці та Великої суботи не лише в’язні, але й працівники установи зможуть вшанувати Плащаницю та роздумуючи над жертвою Спасителя наблизитися до Христа і прийняти дар спасіння.

Читайте також: В’язні Івано-Франківської УВП №12 приступили до Великодньої сповіді та Святого Причастя.

03 05 06 07

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!