Дмитро Міхалець напав на атовця-інваліда, – голова Спілки добровольців АТО Прикарпаття

Василь Андріїв, голова Спілки добровольців АТО Прикарпаття, заявив, що начальник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець, вчинив фізичне насильство стосовно атовця Івана Чайковського.

Останній прийшов до Міхальця оскаржувати протокол за неправильне паркування, проте, за словами Андріїва начальник патрульної поліції міста, “схопив інваліда за руки і кинув до підлоги під крісла…”.

“Іван Чайковський – пройшов Іловайськ. У батальйоні спецпризначення “Івано-Франківськ” був важко поранений. Потрапив у полон. Після каторги полону його вдалося визволити. Зараз він удома.. має другу групу інвалідності.”, – написав Василь Андріїв.

Василь Андріїв розповідає що вчора, 6 вересня, Івана Чайковського зупинила поліція за неправильне паркування. Він пішов оскаржувати протокол до голови поліції Дмитра Міхальця. Правда, після словесної перепалки полісмен зірвався зі стільця схопив інваліда за руки і кинув до підлоги під крісла.

“Зараз боєць знаходиться в прокуратурі, дає свідчення по застосуванню фізичної сили з боку керівників поліції Івано-Франківська. Після їде на медичне освідчення. У нього забій голови, садна на руках, запаморочення і погане самопочуття”, – заявив Андріїв.

Голова Спілки добровольців АТО Прикарпаття цитує слова постраждалого, що той як воював за Україну ніколи не думав, що тут у рідному місті буде таке ставлення до учасників АТО, що просто в кабінеті його може побити той, хто мав би захищати.

Нагадаємо, спір між АТОвцями і мером Франківська вирішить суддя з Єнакієво.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!