Дмитро Міхалець розповів про обставини конфлікту з атовцем Чайковським

Начальник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець прокоментував ситуацію навколо його конфлікту з атовцем Іваном Чайковським.

Полісмен зазначає, що ініціатором конфлікту був сам атовець, який не був згідний з діями підлеглих Міхальця, та постійно прикривався тим, що він воював на Сході України.

“Чоловік увірвався до мого кабінету. Почав розвивати конфлікт, кидати документи на стіл. В цей час в кабінеті була командир батальйону, і нам здалось, що своєю толерантною розмовою виводили чоловіка з себе, тому намагалися його заспокоїти. Комбат чітко пояснила процедуру оскарження постанови і запропонувала написати скаргу у сектор документального забезпечення і відділ моніторингу, якщо у діях патрульних були неправомірні дії”, – пояснив начальник Управління патрульної поліції міста.

За його словами, у відповідь вони чули одне: “Я учасник АТО, а ви на мене постанову винесли!”.Після того чоловік кинув у Міхальця своїм посідченням учасника бойових дій. “Я попросив його вийти з кабінету, та на моє прохання позитивної реакції не було. Тоді я вийшов з-за столу і взяв скражника під руку, щоб провести, та з його боку був спротив і екскалація конфлікту”, -запевнив полісмен.

Проте потім Чайковський завив, що вийде сам. Міхалець дав йому документи. В цей час за дверима були працівники управління, які чули крики скаржника з кабінету й не розуміли, що відбувається.

“В патрульній поліції Івано-Франківська працює чимало учасників бойових дій, але ніхто з них ніколи не дозволяє собі хамської поведінки, ні за яких обставин. Я з повагою ставлюся до всіх, хто захищав незалежність України, але така поведінка бійця – неприпустима. Так само, як неприпустиме рукоприкладство з боку поліцейського до будь-кого. Тим більше, в кабінеті. Тому ми не будемо терпіти некоректну поведінку громадян стосовно поліцейських, але й силу до скаржника ми не застосовували”, – підсумував Дмитро Міхалець.

Нагадаємо, франківчани довіряють патрульній поліції, – Дмитро Міхалець.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!