До Дня волонтера у Франківську відкрили виставку

 У Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім.С. Бандери відбулося відкриття виставки художника, калушанина, бійця батальйону ОУН Володимира Безрукого.

Автор підготував портрети прикарпатських бійців, намальованих в зоні бойових дій.  Ініціатором експозиції стала педагог, волонтер Наталя Чайківська котра займається з дітьми військовослужбовців.  Вона наголосила про важливість даного заходу напередодні Міжнародного дня волонтера (5 грудня) та Дня Збройних сил України (6 грудня).

За словами Наталії Сербин така виставка відбувається вперше в цьому місці. За майже 3 роки ми маємо навчитися не шукати героїв, вигадувати на яких цінностях виховувати дітей, адже герої посеред нас.

Ці люди сміливістю відверто захищають Україну, адже війна є найбільшою відповідальністю перед батьківщиною. Бійці, які зображені на портретах в основному є добровольцями, які не чекали повісток чи моментів, а сміливо пішли захищати свій дім. Кожен портрет автора є окремою історією та окремими обставинами, які він пережив з цими людьми перебуваючи в зоні бойових дій“, – розповіла Наталя Сербин.

Серед портретів обличчя бійців з Прикарпаття.  Володимир Безрукий пожертвував велику кількість своїх картин для допомоги пораненим бійцям в зоні бойових дій. Після урочистої частини відвідувачі мали змогу почути декілька історій бійців, які зображені на портретах автора.

Присутні на виставці школярі виступили з піснями та поезією на національно-патріотичну тематику, а на завершення зустрічі діти підписали прапор для Володимира Безрукого.

Нагадаємо, В Івано-Франківську родини загиблих атовців матимуть щомісячну доплату.

img_7717 img_7718 img_7719 img_7722 img_7724 img_7738 img_7744 img_7758 img_7760 img_7770 img_7773 img_7774 img_7776 img_7778 img_7779 img_7781 img_7782

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!