Прикарпаття на 16 місці серед міст, що зверталися з проблемами у бізнесі до омбудсмена

Сьогодні, 29 червня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з литовським політиком, бізнес-омбудсменом в Україні Альгірдасом Шеметою. Бізнес-омбудсмен зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, бізнес-асоціацій та пресою аби обсудити робочі питання.

Родом з Литви, представник зазначив, що перше, що кидалося в очі, коли приїхав в Україну – саме культура взаємовідносин між владою та бізнесом.

“Робота бізнес-омбудсменом тут є не менш важливою за інші мої посади. Хочу почути, що сам бізнес думає про те, що відбувається з бізнес-кліматом в області, тому Івано-Франківщина – вже 22 область, яку я відвідав”,- зазначив бізнес-омбудсмен.

Омбудсмен розповів також про особливості роботи своєї структури: Рада омбудсмена є незалежною, складається з 23 людей та працює з українським бізнесом.

За час діяльності Рада омбудсмена отримала майже 1900 скарг, та відкрила 1258 справ з цих питань. Очікувано, найбільше скарг отримують від Київщини, з Івано-Франківська наразі надходило 26 скарг, відтак Прикарпаття на 16 місці серед міст, що зверталися з проблемами у бізнесі до омбудсмена.

“Своєю роботою ми допомогли Івано-Франківську зекономити чи повернути близько 4 мільйонів гривень”,- зазначив омбудсмен на Прикарпатті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!