До суду “Звіжинський – МВК” залучать Ірину Клицюк

Сьогодні, 24 жовтня, о 13:35 Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд позову Анатолія Звіжинського до виконавчого комітету Івано-Франківської міськради.

Анатолій Звіжинський знову прийшов на суд без адвоката, вочевидь, проігнорувавши пропозицію судді Домбровської звернутись до правозахисника.

Екс-директор ЦСМ сказав, що він не ознайомився з клопотанням про закриття провадження, поданим відповідачем на минулому засіданні, бо йому його ніхто не надав.

“А де я можу його отримати?”, – поцікавився Звіжинський.

Суддя на це відповіла, що не розуміє, чому тоді Анатолій Звіжинський прийшов до суду. На це позивач пояснив, що “жоден адвокат не погодився судитись з органами влади”, та, в результаті, погодився довіритись суду у вирішенні долі клопотання про закриття справи.

Після виходу в нарадчу кімнату суд оголосив ухвалу: в задоволенні клопотання міського виконавчого комітету відмовити. Розгляд справи в адміністративному суді, таким чином, продовжився.

Анатолій Звіжинський запитав, чи має право перебувати у складі комісії, а після цього представляти інтереси відповідача в суді одна і та ж особа, маючи на увазі головного спеціаліста юридичного відділу МВК Ірину Тарновську (котра і є представником відповідача в суді). Він сказав, що це конфлікт інтересів. Захисник відповідача Ірина Тарновська на це відповіла, що конфлікту тут немає.

Суддя Галина Домбровська пояснила, що член комісії дійсно може потім представляти міський виконавчий комітет в суді, і конфлікту інтересів тут все ж таки немає.

Представниця відповідача подала ще одне клопотання, в якому йдеться про те, що рішення суду в цій справі може зачепити інтереси третьої особи – Ірини Клицюк. Тому відповідач запропонував долучити до процесу саму Ірину Клицюк. Анатолій Звіжинський погодився на це, сказавши, що це слушна ідея.

Суд погодився залучити до справи Ірину Клицюк.

Наступне засідання відбудеться 11 листопада о 9:00.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!