До уваги амбітної молоді: у Франківську стартував проект “Молодь і влада”

В Івано-Франківську стартує проект «Молодь і влада», що дає можливість попрактикуватись у владних структурах міста та знайти себе в міській раді.

Проект діє більше 10 років. Раніше практикантами здебільшого були студенти 3-4 курсів. Натомість зараз взяти участь може молодь, яка хоче саморозвитку, не обов’язково в галузі державної служби. В рамках проекту молоді люди можуть втілити різнопланові проекти, наприклад, освітні, культурні, мистецькі, спортивні.

 «Це не буде паперова робота в департаменті, це буде робота молоді в команді», – переконує координатор проекту Роман Труба.

Під час практики плануються зустрічі з міським головою, його заступниками, організація семінарів тощо. Напрямками стажування стануть всі департаменти і відділи міської ради.

Бажаючі взяти участь у проекті можуть зареєструватись за допомогою онлайн форми або у міськраді (108 кабінет). Відбір практикантів почнеться сьогодні, 4 жовтня, і триватиме два тижні. У проект планують відібрати близько 50 учасників.

Стажування триватиме два місяці. Вікова категорія учасників не обмежена. Практикантами можуть стати як студенти, так і молоді люди, які вже закінчили виші. Головне, щоб людина була мотивованою і цілеспрямованою, переконує Роман. Учасників обере відповідна конкурсна комісія.

Секретар міськради Оксана Савчук розповіла, що проект дозволить молоді не просто стажуватись в органах громадського самоврядування, а й реально втілювати в життя запропоновані ними проекти. Побачити роботу відділів з середини.

Відділам потрібні молоді керівники та стажери. «Ми теж молоді і тому готові співпрацювати з молоддю», – переконує Савчук.

Міський голова Руслан Марцінків ділиться, проект за минулі роки показав успішні результати. «Варто залучити молодих людей, які хочуть себе проявити і пізнати», – розповідає мер.

 «Ми ці 25 років йшли, а нам потрібно було бігти. Місту бракує нових ідей. Тому хочу, щоб в рамках проекту пройшов мозковий штурм, який дозволить зрозуміти, що потрібно Франківську», – переконаний міський голова.

Натомість секретар міськради Оксана Савчук підсумовує:  «Наше місто біжить в порівнянні з іншими містами України».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!