В Івано-Франківську нардепи говорили про розвиток інфраструктури (фоторепортаж)

Сьогодні, 30 березня, в Івано-Франківську відбулось спільне засідання одразу чотирьох депутатських комітетів ВРУ.

Народні обранці приїхали на Прикарпаття, щоб обговорити розвиток інфраструктури та деякі інші питання. Мова йде про дороги, залізницю та авіаційне сполучення в регіоні.

“Івано-Франківщина сьогодні претендує на те, щоб стати одним з ключових регіонів України. Втім, щоб цього досягти, слід виправити певні проблеми, про які й поговоримо. На законодавчому рівні потрібно прийняти деякі рішення, які покращать ситуацію з розбудовою інфраструктури”, – розповів Олег Гончарук, голова Івано-Франківської облдержадміністрації.

Народний депутат України Віктор Шевченко зазначив, що потрібно, насамперед, розвивати туристичну сферу, а в цьому напрямку вкрай важливим є питання будівництва доріг та реконструкції смуги міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ”.

“Україна заслуговує на кращі авіаперевезення. І я з гордістю говорю, що до нас все-таки заходить компанія “Ryanair”. Це буде нова якість і новий масштаб авіаційного сполучення. Країні потрібно не 5-10 міжнародних аеропортів, а 30-50″, – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Нардепи від Прикарпаття Михайло Довбенко та Анатолій Матвієнко теж наголосили на важливості розбудови інфраструктури регіону.

Читайте також: У Польщу легше доїхати: Олег Гончарук розкритикував “Укрзалізницю”

Керівник “Укравтодору” Славомір Новак, в свою чергу, розповів про плани щодо ремонту, відновлення та будівництва доріг на Західній Україні у 2018-му році. За його словами, дороги цього регіону мають стати обличчям країни, яке не соромно буде показати Європі.

На ремонт доріг Івано-Франківської області, як повідомив Славомір Новак, у 2018 році передбачено 4.7 мільярда гривень.

        

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!