Дорожники розповіли, коли капітально ремонтуватимуть трасу Івано-Франківськ-Тернопіль

На автодорозі загального користування державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, на км 20 +600 (с. Олешів Тлумацького району) проводять ліквідацію ямковості за допомогою механізму “Крокус”.

Аварійний ремонт – це тимчасовий захід для забезпеченя заходів із безпеки руху руху та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування, запевняють у Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області.

Філії ДП “Івано-Франківський облавтодор” роблять таке тимчасове пломбування вибоїн на дорогах, де заплановані капітальні роботи і передбачений системний ремонт доріг. Зокрема, ремонт дороги Н-18 Івано-Франківськ –Тернопіль, має розпочатися у 2020 році.

У Службі автомобільних доріг пояснюють, що деформації та руйнування з’являються на тих дорогах, які десятки років не ремонтувались. Негативно впливають на стан дорожнього покриття і сучасні транспортні навантаження та недотримання вагових норм перевезень. Особливо інтенсивно ямковість утворюється у зимові місяці, у зв’язку з температурними коливаннями та частими переходами через 0°С.

Також наголошується, що масштабні роботи з ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення розпочнуться з настанням сприятливого технологічного періоду (при середньодобовій температурі повітря +5ºС), тому всіх учасників дорожнього руху просять із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Нагадаємо,  Ямковий ремонт доріг державного значення проводять також і в інших районах Івано-Франківщини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!