Досить брехати: у Франківську протестують батьки учнів з аварійної школи в Раковці

Сьогодні, 9 листопада, до Івано-Франківська на протест приїхали батьки учнів з аварійної школи в Раковці.

За словами батьків, після канікул діти не вийшли на навчання, бо приміщення старої школи для цього абсолютно непридатне. Частина навчальних корпусів – глиняні будівлі з минулого століття. Старі пічки не дають тепла, лише закопчують маленькі приміщення. Кілька класів прихистили в сільській раді та дитячому садочку. Згідно з домовленостями, нову школу вже мали звести та накрити, але роботи тягнуться вже сьомий рік.

Батьки разом зі своїми дітьми прийшли під стіни обласної ради, щоб нагадати місцевій владі про свою проблему. Згодом протестуючим запропонували пройти у зал засідань, щоб вони не мерзли в коридорах та на вулиці.

“У мене ніхто в тій школі не навчається, але болить душа за тих, хто туда ходить і буде ходити”, – говорить Марія Яківна.

Діти кажуть, що їм холодно і що вони ходять у школу без задоволення, бо через холод доводиться весь час писати у рукавицях.

“Коли будуть холоди, ми хочемо помінятися з чиновниками місцями. Навіть автобуси оплатимо. Ми змучилися. Ми вирішили приїхати, щоб нагадати про себе і попередити про майбутній план”, – додала і Світлана Зваричеська, голова батьківського комітету.

Одна з мам розповіла, що під час уроку природознавства впала стеля.

“Дитина встала, а стеля звалилась. Діти дуже злякались, почали кричати”, – розповіла Надія Букатюк.

Батькам запропонували перевести дітей у Солотвино і Кравець, але вони не погодились з таким рішенням.

Читайте продовження: Підрядник помер, але школа буде: франківські посадовці виправдовувались перед батьками учнів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!