Драгерам – так, квадрокоптерам – ні: у Долині вирішили, чим обладнають поліцейських

Сьогодні, 12 квітня, у Долині відбулось засідання 37-ї сесії міської ради.

Одним з питань порядку денного стало внесення змін до програми по боротьбі зі злочинністю на 2018 – 2020 роки. Василь Хомин, начальник Долинського ВП ГУНП, пояснив, що планується змінити та придбати.

“Потрібно 50 тисяч гривень на придбання двох “Драгерів” вартістю по 25 тисяч кожен. У народі їх називають алкотестери.  Адже у нас є три групи швидкого реагування, а алкотестером забезпечена лише одна. Щоб ви розуміли, за перший квартал 2018 року в нашому районі було складено 40 адмінпротоколів за керування автомобілем у нетверезому стані. Це все складала одна група – у двох інших нема “Драгерів”. Якби вони були, то показник би зріс, як і рівень безпеки на дорогах району. Я гарантую, що після такої покупки зменшиться кількість водіїв, які їздять нетверезими, і переконаний, що цим ми збережемо життя людей”, – розповів Василь Хомин.

За його словами, подібна ситуація зараз у всіх районах Івано-Франківщини – через брак фінансування поліції з державного бюджету.

Втім, депутатів здивував інший пункт програми – про придбання квадрокоптера для поліцї. Василь Хомин на це сказав, що літальний апарат куплять, але за кошти районної ради, тож на це місту не потрібно виділяти грошей.

Міська рада підтримала виділення 50 тисяч на закупівлю алкотестерів.

Читайте також: У Долині хочуть створити сучасну відпочинкову зону біля озера

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!