Дві громади Прикарпаття підписали договір про співробітництво

Сьогодні, 31 травня, в Яремче триває Карпатський форум регіонального розвитку.

В рамках цієї події відбулось підписання договору про співробітництво між Печеніжинською та Ланчиською об’єднаними територіальними громадами. Офіційний документ підписали голови громад – Ігор Довірак та Володимир Попович. В ньому йдеться про спільні проекти у сфері туризму.

За словами очільника Ланчинської ОТГ Володимира Поповича, передумовою для такої співпраці стало близьке географічне розташування двох громад. Першочерговим завданням стало створення туристичного маршруту “Стежка Довбуша”. Також на 18-ти гектарах землі планується створення рекреаційно-відпочинкової зони.

Ігор Довірак, голова Печеніжинської ОТГ, переконаний, що така діяльність стане доброю передумовою розвитку обох громад, а співробітництво в сфері рекреаційно-туристичної галузі призведе до значного економічного ефекту.

Виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей наголосив, що міжмуніципальне співробітництво є одним із головних інструментів розвитку об’єднаних громад – і така співпраця стає все популярнішою в Україні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!