Директор Івано-Франківського театру розказав, які вистави побачать глядачі у 78 сезоні

Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка розпочав 78 театральний сезон. Як запевнив директор театру Ростислав Держипільський, сьогоднішній день і вистава «Шаріка» є особливими.

«Чому ми вирішили 78 сезон відкрити цією виставою? – сказав він. – Тому що вчора святкували 120 років від дня народження Ярослава Барнича – автора «Шаріки», нашого земляка який на Івано-Франківщині народився і тут у 20-х роках написав її написав. Це безсумнівно геній, а вистава – це просто шлягер. Він любив Україну і тому зміг передати любов у своїх творах».

1 жовтня, під час відкриття, виступив голова обласної ради Олександр Сич. Він привітав глядачів та акторів з початком театрального сезону і побажав всім натхнення, фантазії, високої майстерності та креативу.

Як підкреслив начальник управління культури Володимир Федорак, наш театр є один з кращих не тільки в Україні, а й в Європі. І це доводить те, що наших акторів запрошують до участі в різних проектах в країні та закордоном.

«Нехай цей театральний сезон нам принесе мирне небо, добробут, – сказав він. – Всім бажаю міцного здоров’я і злагоди. І безумовно успіху нашому театру, нашій культурі і нашій державі».

За словами Ростислава Держипільського, наш театр плідно почав працювати ще до відкриття сезону. Він брав участь у фестивалях – у Львові, Одесі і Тернополі. І це ще не все, бо через тиждень театр вирушає до Харкова, де виступатимуть із виставою «Нація». 24 жовтня наші театрали виступлять у Чернівцях, де покажуть виставу «Слава героям». А вже через кілька днів – 28 жовтня, актори стартують у дев’ятиденний тур містами України з виставою «Оскар і Рожева пані».

«Що стосується прем’єр, то і в цьому сезоні ми будемо продовжувати тішити вас ними, – запевнив Держипільський. – Але можу сказати тільки про декілька наступних. Думаю, їх назви та автори говорять самі за себе. Це вистава за твором Стефаника, “Гамлет” за Шекспіром та «За двома зайцями». Тому слідкуйте за рекламою».

2016-10-01-18-47-56

2016-10-01-18-56-16

2016-10-01-18-58-11

2016-10-01-21-14-22

Ми писали, що у Івано-Франківську розпочався 78-ий театральний сезон.

І те, що у новому сезоні драмтеатр дивуватиме франківців гучними виставами та іменами.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!