Екс-керівник Івано-Франківського м’ясокомбінату став заступником міністра енергетики

Цього тижня, як повідомляє “Економічна правда”, Кабмін затвердив на посаді заступника глави Міністерства енергетики та вугільної промисловості колишнього керівника Івано-Франківського м’ясокомбінату Михайла Близнюка.

На цій посаді Близнюк замінить Ігоря Прокопіва, який теж є вихідцем з Івано-Франківська.

Прокопів та Близнюк знайомі ще з початку 2000-х років, коли разом входили в топ-менеджмент Івано-Франківського м’ясокомбінату.

Згодом Прокопів був інтегрований в газовий бізнес – очолив “Івано-Франківськгаз”, з якого виріс в главу “Укртрансгазу”.

У каденцію управління “Укртрансгазом” Прокопіва, Близнюк був його заступником. На цій посаді він курирував державні закупівлі.

Два роки тому Близнюк пішов з “Укртрансгазу”. Формально – звільнився на підставі заяви за власним бажанням. Однак подання заяви, відбулося після того як він став фігурантом кримінального провадження Генпрокуратури, порушеного навесні 2016 року за фактом проведення держзакупівель за завищеними цінами.

Йшлося про взаємовідносини філій “Укртрансгазу” – “Черкаситрансгазу”, “Київтрансгазу” і “Прикарпаттрансгазу” – з ТОВ “Гленца”.

У 2015 році вони замовили у цієї фірми одну і ту ж роботу (ремонт пунктів вимірювання газу на ГРС), заплативши різні суми – від 2,3 млн грн/од до 7,3 млн грн/од.

Нагадаємо, Калушанка Тетяна Максимець стала першою заступницею міністра енергетики

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!